انواع پنیر: پنیر خامه‌ای
پنیر سفید
تاپینگ پیتزا
پنیر موزارلا
پنیر لبنه
نگاهی به انواع
محصول
پنیر پالود
تمامی محصولات

وزن:

۳۰، ۵۰، ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۷۰، ۲۵۰ گرمی و ۲ کیلوگرمی

توضیحات:

پنیر خامه‌ای از دسته پنیرهای نرم قابل پخش است که دارای بافت خمیری و قابل گسترش است. از ویژگی‌های خاص این محصول استفاده از سیستم سپراتور در تهیه این فرآورده بسته‌بندی از تفاوت چشم‌گیری برخوردار است.
پنیر خامه‌ای از شیر و خامه پاستوریزه تهیه شده و بافت نرمی دارد. طعم این پنیر ملایم و بسیار خوش‌خوراک است. مانند سایر پنیرها، سرشار از پروتئین، کلسیم، فسفر، انواع ویتامین و کربوهیدرات‌ها بوده و ویژگی اصلی آن چربی و رطوبت بالا است.

پنیر خامه‌ای

پنیر سفید

وزن:

۲۵۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ گرمی، ۲ و ۱۰ کیلوگرمی

توضیحات:

پنیر یکی از فرآورده‌های با ارزش شیر است که از نظر پروتئین، کلسیم و فسفر غنی می‌باشد. در این شرکت با توجه به استفاده از سیستم الترافیلتراسیون در تولید پنیر، میزان پروتئین تا حد قابل توجهی افزایش می‌یابد.
پنير نام عمومی بخشی از فرآورده‌های شيری است كه با تغيير در اجزای كازئين شير توليد و ساخته می‌شود. همراه كازئين بخشی از پروتئين‌های آب پنير، چربی‌ها و ديگر مواد مغذی شير در لخته پنير باقی می‌ماند. هدف اصلی از توليد پنير نگهداری مواد مغذی شير در شرايط فاسدنشدنی، با حفظ مزه مطلوب و بدون كاهش ارزش غذايی موجود در آن است. به منظور ايجاد كيفيت مطلوب، ضروری است شير استفاده شده در پنيرسازی، شیر با درجه کیفیت ممتاز باشد.

وزن:

۲ کیلوگرم

توضیحات:

فرآورده ای است که از پنیر اولیه به عنوان ماده اصلی و یا مخلوط آن با یک یا چند نوع پنیر مختلف با درجه های رسیدن متفاوت همراه با افزودن مواد امولسیون کننده مجاز و حرارت دادن مخلوط در شرایط مناسب باهم زدن و بدست آمدن مخلوط یکنواخت تهیه می شود.
در تولید این فرآورده از روغن گیاهی به عنوان چربی و روغن مورد استفاده قرار می گیرد ، از ویژگیهای شیمیایی این محصول درصد چربی در انواع پرچرب مساوی یا بیشتر از ۳۰% در ماده خشک پروتئین حداقل ۱۷% و ماده خشک کمینه ۴۲% می باشد.
این فرآورده در کیسه های پلی اتیلن در وزن ۲ کیلوگرم به بازار عرضه می گردد.
تاپینگ پنیر پیتزا قابلیت ذوب شدن و کشسانی دارد.

تاپینگ پیتزا

پنیر موزارلا

وزن:

۲ کیلوگرم

توضیحات:

پنیر موزارلا یکی از پنیرهای ایتالیایی و از پر طرفدارترین محصولات لبنی به دلیل طعم و خاصیت عالی است و به دلیل افزایش محبوبیت پیتزا و غذاهای مشابه به طور گسترده ای در سطح جهانی مورد استفاده است.
پنیر موزارلا از انعقاد آنزیمی شیر تازه گاو به کمک مایه پنیر پس از کاهش PH بوسیله انواع مایه های لاکتیکی، اسید سیتریک یا اسید لاکتیک بدست می آید. سپس کشش لخته در آب داغ یا بخار آب انجام می گیرد. و عموما کم نمک و به رنگ سفید و با بافت نرم با سطح بسیار شاداب و خاصیت کششی منحصر به فرد است.
ذوب شدن ، کشش ، خاصیت ارتجاعی و قهوه ای شدن از ویژگیهای عملکردی پنیر موزارلا می باشد. از ویژگیهای شیمیایی این نوع پنیر می توان به درصد چربی در انواع پرچرب با رطوبت کم مساوی و بیشتر از ۳۰% در ماده خشک ، پروتئین کمینه ۱۷% و رطوبت حداکثر۶۱% اشاره نمود.
پنیر موزارلا که از شیر ساخته شده است چیزی بیشتر از طعم و کالری آن است و مزایای مختلفی برای سلامتی دارد که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
منبع خوبی از ویتامین بیوتین می باشد.
سرشار از ویتامین ریبوفلاوین می باشد.
حاوی ویتامین نیاسین می باشد.
حاوی ویتامین های مهمی از جمله ویتامین E , D , A می باشد.
حاوی مقدار زیادی کلسیم است.
منبع خوب فسفر است.
منبع پروتئین و پتاسیم می باشد.
در پنیر پیتزا روی وجود دارد.
و علاوه بر همه اینها بسیار خوشمزه است.

وزن:

۱۰۰ و ۲۰۰ گرمی

توضیحات:

پنیر لبنه جزو پنیرهای نرم و قابل پخش و نرسیده است که دارای بافتی خمیری و قابل گسترش است. تشکیل دلمه بوسیله نیروی گریز از مرکز( به روش سیستم سپراتور ) در تهیه این فرآورده بکار می‌رود.
پنیر لبنه از شیر و خامه پاستوریزه تهیه می‌شود. طعم این پنیر ملایم و بسیار خوش‌خوراک است. مانند سایر پنیرها، سرشار از پروتئین، کلسیم، فسفر، انواع ویتامین و کربوهیدرات‌ها بوده و چربی آن نیز پایین است.
پنیر لبنه دارای چربی کمتر از ۲۰ درصد و رطوبت آن حداکثر ۶۸ درصد می باشد.

پنیر لبنه

پنیر لبنه پالود